15. ROČNÍK MEDZINÁRODNEJ KADERNÍCKEJ SÚŤAŽE L’ORÉAL PROFESSIONNEL STYLE & COLOUR TROPHY 2018!

L’Oréal Professionnel Style & Colour Trophy je jednou z najprestížnejších kaderníckych udalostí na svete a je príležitosťou pre všetkých kaderníkov ako predviesť svoj talent pred odbornou porotou i verejnosťou a získať tak uznanie v kaderníckom svete. Do aktuálneho ročníka sa prihlásilo niekoľko desiatok profesionálnych kaderníkov z Českej republiky a Slovenska, z ktorých naša porota vybrala 12 finalistov.

Tento rok sa u nás koná už 15. ročník tejto prestížnej medzinárodnej kaderníckej udalosti a víťazi hlavných kategórií Dámsky komerčný účes Česká republika a Dámsky komerčný účes Slovensko pôjdu už po tretí raz reprezentovať naše krajiny na medzinárodné finále, kde zabojujú o najcennejšiu trofej v konkurencii kaderníkov z celého sveta!

Okrem hlavných kategórii udelených odbornou porotou môžete prispieť k oceneniu svojho favorita a pomôcť mu získať CENU KADERNÍKOV!

Cieľom je vytvoriť nositeľný, elegantný, moderný, sofistikovaný, šik, trendy účes v štýle obálky francúzskeho módneho magazínu, ktorý zároveň typovo vyhovuje modelke. Na farbenie vlasov modelky sa používajú výhradne systémy farbenia L’Oréal Professionnel. Tvorí sa tzv. „TOTAL LOOK“, čo znamená, že účes (farba vlasov, strih a styling) a outfit by mali byť vo vzájomnom súlade. Porota hodnotí predovšetkým harmóniu celkového vzhľadu (účesy, farbu, mejkap a outfit). Prihlášky so súťažnou fotografiou sa prijímali do 31.5.2018.

Ceny pre víťazov a finalistov 2018

Víťazi všetkých kategórií L’Oréal Professionnel Style & Colour Trophy 2018 budú vyhlásení počas slávnostného večera na akcii L’Oréal Hair Fashion Night 26. septembra v Prahe v klube SaSaZu. Viac informácií o podujatí nájdete tu.

Víťazné kategórie:

 • Dámsky komerčný účes Česká republika
 • Dámsky komerčný účes Slovensko
 • Mladý talent Česká republika & Slovensko
 • Najlepšia farba Česká republika & Slovensko
 • Cena kaderníkov Česká republika & Slovensko
 • Cena verejnosti Česká republika & Slovensko

Všetci finalisti (kaderníci) získajú:

 • mediálnu podporu v rámci partnerských on-line i tlačených médií počas roka 2018/2019
 • stáž v Akadémii L’Oréal Professionnel pod vedením ambasádorov CZ a SK podľa vlastného výberu do hodnoty 250 EUR zdarma v roku 2018/2019
 • tkadernícke náčinie v hodnote 192 EUR

Víťazi kategórií Dámsky komerčný účes Česká republika a Dámsky komerčný účes Slovensko:

 • budú reprezentovať Českú republiku a Slovensko na svetovom finále L’Oréal Professionnel Style & Colour Trophy (súťažný tím)
 • získajú účasť na L’Oréal Hair Fashion Tour v Dubaji 1. - 2. 10. 2018 v hodnote 2 000 EUR (kaderník/kaderníčka)

Víťaz ceny Mladý talent do 25 rokov:

 • získa účasť na L’Oréal Hair Fashion Tour v Dubaji 1. - 2. 10. 2018 v hodnote 2 000 EUR (kaderník/kaderníčka)

Hlasujte za najlepší účes a získajte jeden z 20 balíčkov vlasovej kozmetiky z radu Mythic Oil!

Hlasovanie bolo ukončené.

Všetkým finalistom želáme veľa šťastia a tešíme sa na vyhlásenie víťazov 26. septembra 2018 na akcii L’Oréal Hair Fashion Night!