Prečo si zvoliť program Salon Expert?

Spoločne s vami chceme rozvíjať jedno z najkrajších povolaní – kadernícku profesiu. S programom Salon Expert vám pomôžeme prehĺbiť vašu technologickú odbornosť, podporíme vašu pozíciu skutočného odborníka na starostlivosť o vlasy, trendy a štýl a spoločne maximalizujeme obchodný potenciál a meno vášho salónu.

Náš partnerský program je založený na 4 hlavných pilieroch:

  • vzdelávaní
  • rozvoji salónu
  • podpore predaja
  • modernej komunikácii s klientkami

Tieto činnosti vám pomôžu k rozvoju vášho biznisu – od získavania nových klientok cez poskytovanie tých najlepších služieb až po budovanie dlhodobej lojality zákazníčok.

Ako vyzerá spolupráca v rámci Salonu Expert?

Zvoľte si jednu z troch úrovní programu Salonu Expert tak, aby čo najlepšie zodpovedala vašim očakávaniam, požiadavkám a potrebám. Máte záujem o viac informácií k jednotlivým úrovniam? Pozrite sa na stránky brožúry Salon Expert 2018.

Salon Expert Premium

Ste kaderník alebo majiteľ salónu pracujúci s technickými prípravkami L’Oréal Professionnel a svojim zákazníčkam ponúkate vlasovú starostlivosť a styling L’Oréal Professionnel, poprípade Kérastase Paris? Veríte, že digitálna komunikácia je nevyhnutnou súčasťou budúceho rozvoja vášho PODNIKANIA? Je vaším cieľom efektívne a pravidelne zviditeľňovať svoj salón? Veríte, že vďaka perfektným službám a kvalite, ktorú poskytujete, ale aj príjemnému prostrediu salónu môžete posunúť návštevu salónu až na emocionálny zážitok?

VSTÚPTE DO SVETA
SALÓNU EXPERT PREMIUM

Salon Expert Gold

Ste kaderník alebo majiteľ salónu pracujúci s technickými prípravkami L’Oréal Professionnel a svojim zákazníčkam ponúkate vlasovú starostlivosť a styling L’Oréal Professionnel, poprípade Kérastase Paris?

PRIPOJTE SA K
SALÓNU EXPERT GOLD

Salon Expert Silver

Ste kaderník alebo majiteľ salónu pracujúci s technickými prípravkami L’Oréal Professionnel, ale svojim zákazníčkam ponúkate viac značiek vlasovej starostlivosti a stylingu?

OBJAVTE
SALÓN EXPERT SILVER