Partnerský kongres Salon Expert 2018

Inšpirácia | Kreativita | Nové služby pre rozvoj vášho salónu

Kedy: 9.6.2018
Kde: Kongresové centrum Praha

Začiatkom júna sme sa zišli na Partnerskom kongrese Salon Expert 2018 tentoraz v krásnych priestoroch pražského Kongresového centra. A hoci bol tento sobotný deň vskutku nabitý, bol predovšetkým veľmi vydarený! Vlna inšpirácie, veľa energie, nadšenia a hrdosti, že sme súčasťou tejto značky – to sú presne tie pravé slová, ktoré k tejto udalosti patria. Poďme sa spoločne poohliadnuť späť v čase a pripomenúť si tento úžasný deň!

O tom, ako vylepšiť váš salón podľa najnovších požiadaviek zákazníkov a trendov súčasného trhu, nám porozprával Adam Ježek a Laszlo Szabo v rámci workshopu Salon Emotion.

Veľmi očakávaná novinka – prírodný rad Source Essentielle, je tu! O jeho bezchybné uvedenie sa postarala produktová manažérka Krisztina Húnfalvi. Okrem hlavného programu v Kongresovej sále sme mohli načerpať atmosféru tejto novinky i vo vestibule, kde nás čakala krásna výstava všetkých produktov.

Kongres zahájila generálna riaditeľka Divízie profesionálnych produktov Martina Slezáková a celým dnem provedl Leoš Mareš.

Cut&Color Addictse sa stalo námetom na šou maďarským ambasádorov.
Maďarskí ambasádori predstavili na pódiu premenu 5 modeliek, príďte sa pozrieť spolu s nami na postupy krok za krokom:

Zahraničný hosť Adam Reed z Veľkej Británie tiež vystúpil a nadchol divákov svojím osobitým hviezdnym štýlom.

Večernú časť otvorilo veľkolepé tanečné vystúpenie JAD Productions, v ktorom sme sa cez všetky trendy, dôležité míľniky a uplynulé dekády presunuli k našej súčasnej identite.

Krása častokrát spočíva v samotnej prirodzenosti. Francúzska elegancia, ktorá je toho dôkazom, bola témou českých a slovenských ambasádorov.
Ich šou niesla názov Frenchness.

Naša technologická riaditeľka pre Českú republiku a Slovensko Eva Virostková je tu s nami už neuveriteľných 20 rokov. Srdečne ďakujeme za všetku podporu a odborné znalosti, bez ktorých by sme sa nezaobišli.

Neustále musíme byť v strehu a prispôsobiť sa modernému svetu a s ním spojenou digitalizáciou. Nové digitálne trendy vysvetlili Evelin Majoros & Laszlo Szabo.

Kanadská hviezda Guylaine Martel zažiarila ako posledná v bohatom programe dňa. Svoju šou Enchanted poňala úplne osobitým a famóznym spôsobom.

A čo bolo ďalej? Po celom dni inšpirácie prišiel na rad tak veľmi obľúbený večerný program, kde sa jedlo, pilo, rozprávalo, tancovalo… skrátka, každý si našiel to svoje.

Ďakujeme, že ste boli s nami a dúfame, že sa tešíte na ďalší ročník!