Prečo si zvoliť program Salon Expert?

Spoločne s vami chceme rozvíjať jedno z najkrajších povolaní – kadernícku profesiu. S programom Salon Expert vám pomôžeme prehĺbiť vašu technologickú odbornosť, podporíme vašu pozíciu skutočného odborníka na starostlivosť o vlasy, trendy a štýl a spoločne maximalizujeme obchodný potenciál a meno vášho salónu.

Náš partnerský program je založený na 4 hlavných pilieroch:

  • vzdelávaní
  • rozvoji salónu
  • podpore predaja
  • modernej komunikácii s klientkami

Tieto činnosti vám pomôžu k rozvoju vášho biznisu – od získavania nových klientok cez poskytovanie tých najlepších služieb až po budovanie dlhodobej lojality zákazníčok.

Ako vyzerá spolupráca v rámci Salonu Expert?

Zvoľte si jednu z troch úrovní programu Salonu Expert tak, aby čo najlepšie zodpovedala vašim očakávaniam, požiadavkám a potrebám. Máte záujem o viac informácií k jednotlivým úrovniam? Pozrite sa na stránky brožúry Salon Expert 2015.

Salon Expert Premium

Ste kaderník alebo majiteľ salónu pracujúci s technickými prípravkami L’Oréal Professionnel a svojim zákazníčkam ponúkate vlasovú starostlivosť a styling L’Oréal Professionnel, poprípade Kérastase Paris? Veríte, že digitálna komunikácia je nevyhnutnou súčasťou budúceho rozvoja vášho PODNIKANIA? Je vaším cieľom efektívne a pravidelne zviditeľňovať svoj salón? Veríte, že vďaka perfektným službám a kvalite, ktorú poskytujete, ale aj príjemnému prostrediu salónu môžete posunúť návštevu salónu až na emocionálny zážitok?

VSTÚPTE DO SVETA
SALÓNU EXPERT PREMIUM

Salon Expert Gold

Ste kaderník alebo majiteľ salónu pracujúci s technickými prípravkami L’Oréal Professionnel a svojim zákazníčkam ponúkate vlasovú starostlivosť a styling L’Oréal Professionnel, poprípade Kérastase Paris?

PRIPOJTE SA K
SALÓNU EXPERT GOLD

Salon Expert Silver

Ste kaderník alebo majiteľ salónu pracujúci s technickými prípravkami L’Oréal Professionnel, ale svojim zákazníčkam ponúkate viac značiek vlasovej starostlivosti a stylingu?

OBJAVTE
SALÓN EXPERT SILVER


Čo zaujímavého vás čaká v roku 2015?

Zahraničný partnerský kongres Salon Expert

Prežite s nami 5 dní plných inšpirácie, vzdelávania a rozvoja vašich zručností na našom partnerskom kongrese Salon Expert 2015. V jeho priebehu budete mať možnosť zúčastniť sa prezentácií, biznis seminárov a odborných seminárov pod vedením domácich aj medzinárodných kaderníkov, ktorí sa s vami podelia o svoje profesijné zručnosti, kreativitu a skúsenosti. Načerpáte novú inšpiráciu pre svoju prácu a zoznámite sa s novými trendmi, službami a prípravkami, ktoré pre vás pripravujeme.

Detailné informácie o programe kongresu, destinácii, hoteli a všeobecné podmienky účasti vám poskytne váš
obchodný zástupca L’Oréal Professionnel.

Výnimočné vzdelávanie

Dvakrát ročne vám predstavíme najnovšie účesové trendy inšpirované svetovými celebritami v rámci seminárov Celebrity Look, ktoré si pre vás pripravili českí a slovenskí ambasádori L’Oréal Professionnel. Môžete sa tiež tešiť na zahraničných hostí, najmä na francúzsky glamour v poňatí medzinárodnej ambasádorky Laetitie Guenaou, alebo na odvážne farebné kombinácie a anglickú školu strihu a stylingu v podaní vzdelávacieho tímu britskej kaderníckej akadémie RUSH.

Pomôžeme vám aj s rozvojom vášho salónu v rámci seminárov zameraných na biznis a komunikačné schopnosti. V priebehu stáže zameranej na marketing a PR vám potom poradíme, ako na propagáciu vášho salónu. Ďalej vám predstavíme úplne novú stáž „Ako na Facebook“, čiže ako sa komerčne prezentovať v najväčšej sociálnej sieti. Vaše kontinuálne vzdelávanie je pre nás najväčšou prioritou.

Naša rozsiahla podpora v PR a médiách

V roku 2015 sa Salon Expert vďaka silnej mediálnej komunikácii zapíše do povedomia širokej verejnosti ako symbol odbornosti, zvláštnej starostlivosti a nezabudnuteľného zážitku klienta. Naším cieľom je udržať si naďalej vedúcu pozíciu v médiách v profesionálnom vlasovom segmente a byť súčasťou TOP5 značiek na celkovom kozmetickom trhu.